DynamicTranslator v3.4.2 Released!

DynamicTranslator is now under it’s own github organization.

Download

Advertisements

10 thoughts on “DynamicTranslator v3.4.2 Released!”

 1. abi selamlar. programı indirdim bahsettiğin dosyayı da indirdim sonra yeni versiyonunu indirdim. ama hala çalıştıramadım programı yardımcı olabilir misin bu konuda?

  Like

  1. @hasan Selam, aldığın hatayı veya neyle karşılaştığını paylaşabilir misin ? Genelde bu durumlarda .Net versiyon 4.6 yüklü olmuyor bilgisayarlarda.

   Like

 2. ellerine sağlık kardeşim, tam aradığım uygulama çok teşekkür ederim ellerin dert görmesin… ben pdf.exchange kullanıyorum ve sorunsuz çalısıyor.Ayrıca bir şey soracağım programcı olmadığım için tam bilemiyorum ama bu programa google translate de olan deyimler sözlüğü gibi bir özellik eklenebilir mi acaba yada google translate hesabındaki kendi sözlük hazunu oluşturma özelliği programa entegre edilebilir mi?

  Liked by 1 person

  1. Çok teşekkür ederim güzel mesajlarınız için. İşinize yaradıysa ne mutlu.

   Eğer deyimler sözlüğü Google Translate’de varsa DynamicTranslator’de de olur. Aynı noktadan çeviri yaptırıyorum. Veya bir kullanım örneği verebilirseniz ordan da ilerleyebiliriz, deyimler sözlüğünü hiç kullanmadım çünkü ben Google Translate üzerinde.

   Kendi sözlük havuzu konusunu biraz daha detaylandırabilir misiniz ? Eğer aynı şeyi düşünüyorsak buna benzer bir fikrim vardı. Belki sizinki daha farklıdır.
   İsterseniz mail atabilirsiniz: oguzhansoykan@gmail.com

   Like

 3. Valla tek kelimeyle süpersiniz. Teşekkür ediyorum. Yalnız bir şey söylemek istiyorum google’da pdf translator diye aradığımda sizin sayfa 4. sırada falan çıkıyor fakat pdf çevirisi yazdığımda sizin sayfayı bulamadım haberiniz olsun. (multi bilmem ne adlı paralı bir sitenin ismi çıkıyor).
  iyi çalışmalar

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s